zadwoń

+48 502 350 316

e-mail

adam.sawicki@poczta.onet.pl

banner

WITAMY, ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kancelaria specjalizuje się w pomocy osobom fizycznym i prawnym w realizacji należnych świadczeń od firm ubezpieczeniowych i dłużników. Zapewnia reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz przed organami firm ubezpieczeniowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej - współpracuje z licencjonowanymi rzeczoznawcami. Ponadto oferuje obsługę prawną firm, prowadzenie spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego oraz windykację roszczeń.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację przed przyjęciem sprawy.

Przedsiębiorcom proponuję współpracę na korzystnych warunkach i w formie najbardziej odpowiedniej dla Państwa firmy. Wskazuję że obsługa prawna, jako koszt uzyskania przychodu podlega stosownemu odliczeniu tego kosztu od podatku. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań, roszczeń powypadkowych oraz z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, rozwodach, podziałach majątku, podziałach spadku, prawie cywilnym, karnym i gospodarczym. Zapewniamy sprawną i skuteczną windykację roszczeń.

Specjalizacja

  • w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych oraz z zakresu prawa pracy, porady prawne i bieżące konsultacje,
  • reprezentacja w sprawach odszkodowawczych,
  • reprezentacja przed sądami w sprawach przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym, podmiotom prawnym oraz osobom fizycznym,
  • pomoc w redagowaniu pism kierowanych do sądu oraz innych instytucji,
  • prowadzenie spraw przez pełnomocnika z pełną reprezentacją przed sądem w pełnym zakresie,
  • reprezentacja przed organami administracyjnymi i samorządu terytorialnego,

20

lat doświadczeń

10 000

wygranych spraw

2 000

ugód

zespół kancelarii

Adam Sawicki

Adwokat

Adam Sawicki

Adwokat

Posiada 20 letnie doświadczenie w dochodzeniu wszelkich roszczeń, sprawach z zakresu odszkodowań i zadośćuczynień.

kontakt
"Adwokat Adam Sawicki posiada 20 letnie doświadczenie w dochodzeniu wszelkich roszczeń, sprawach z zakresu odszkodowań i zadośćuczynień zarówno od osób fizycznych i prawnych ponoszących odpowiedzialność za szkodę lub krzywdę, jak i od firm ubezpieczeniowych. Kompleksowo zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych i osobowych, reprezentacją poszkodowanych przed firmami ubezpieczeniowymi."